ТОВ «ТЕРМО АЛЬЯНС УКРАЇНА» пропонує Вам повний спектр послуг в сфері обслуговування і ремонту холодильного та опалювального обладнання на транспорті. Співробітники нашої компанії мають відповідну кваліфікацію і великий досвід роботи в даній сфері. За час нашої діяльності ми оперативно змогли вирішити питання збереження вантажу і кліматичного комфорту водіїв багатьох компаній і приватних перевізників.

Ми завжди прислухаємося до вимог клієнтів і ретельно стежимо за якістю виконуваних робіт, працюємо тільки з перевіреними постачальниками запасних частин. Виконуючи роботи по обслуговуванню і ремонту ми використовуємо як оригінальні запасні частини, так і неоригінальні, б/у і реставровані, тим самим пропонуючи своїм клієнтам зниження витрат на ремонт і обслуговування холодильного і опалювального обладнання.

Ремонт та обслуговування
обладнання

Заправка та ремонт
автомобільних кондиціонерів

Ставши нашим постійним клієнтом, Ви зможете планувати вартість сервісного обслуговування, контролювати витрати на ремонтні роботи, тим самим економити кошти і бути впевненим у збереженні вашого вантажу.
Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!!!